SOS Šťastné Vánoce od Radimáčku

STROMEČEK SVÍTÍ –  Společně jsme už darovali pomoc za více než třicet tisíc, skvělá práce.

Krásné poděkování dorazilo Vám všem, kteří jste o Vánocích darovali kus štěstí…

SOS Šťastné Vánoce od Radimáčku

STROMEČEK SVÍTÍ –  Společně jsme už darovali pomoc za více než třicet tisíc, skvělá práce.

Už jsem si asi tak nějak zvyknul, že ještě než odezní radost z Velikonoc, dorazí léto a doba dovolených a snad ještě dříve než se zpracují všechny letní zážitky, přiřítí se rychlovlakem čas adventní. S tímto pravidelně se opakujícím kvapíkem se nedá úplně bojovat, ale o to více bychom se měli snažit tuto část roku opravdu prožít a pokusit se zklidnit životní úprk, a když se zadaří, změnit ho aspoň na pár týdnů v příjemnou procházku. Kdo se chce již teď Vánočně naladit, může si poslechnout radimáčkův adventní koncert a povídání o času adventním.

Všechno naše lidské snažení vesměs cílí k dosažení pocitu štěstí. Ne každému se to ale podaří. Recept jak dosáhnout blaženosti a vnitřního radostného naplnění bohužel neexistuje. Rád bych Vám ale letos nabídnul aspoň jednu zajímavou položku na pomyslném adventním menu.

Jsem hrdý, co všechno jsme už v Radimi a spřízněném okolí dokázali společně udělat pro SOS dětské vesničky a ohrožené děti. Pomáhali jednotlivci i kolektivy, pomohla naše škola, přispěli svým umem umělci ze širokého okolí…. když jsme nedávno s SOS přemýšleli co dobrého, dalšího bychom mohli společně udělat, přišel nápad rozsvítit pro ohrožené děti vánoční stromeček. Právě pro ohrožené děti je vánoční stromeček symbolem jistoty, domova, lásky. Proto vznikla iniciativa Šťastné Vánoce od Radimáčku, kam se může každý zapojit. Zakoupením vybraného dárku, rozsvítíme vždy jednu hvězdu, hvězdu naděje pro lepší život. Více naleznete na tomto odkazu. Věřím, že každý si z nabízené pomoci vybere. Pokud by si někdo s výběrem dárku neuměl poradit, prosím obraťte se na mě, rád Vám pomohu.

 

Krásné a opravdu ŠŤASTNÉ Vánoce

Tomáš