Radimáček Junior

Místo, kde inspiraci a prostor k vlastní realizaci mohou najít Radimáci školou povinní. Aktivní zapojení našich nejmladších, je dobrým předpokladem pro jejich úspěšnou budoucnost, ze které může čerpat jejich okolí a rodná obec. Zatímco mladší se zde vyřádí, starší se zde mohou radovat z jejich úspěchů. 

Západy Slunce

Vítězem letní soutěže se stává “zrcadlený západ slunce nad Radimí”. Gratulujeme a posíláme odměnu autorovi. Ostatním děkujeme za všechny došlé příspěvky.

Okno David

Květy

Kvetoucí Radim a okolí. Jarní soutěž zná svého vítěze. Nejlepší fotka vlčího máku přinesla svému autorovi radimáčkovu letní košily. Gratulujeme.

Okno David

Zima a její kouzlo

Jarní počasí je opět tady. Ale ještě dříve než roztál sníh, který po dlouhé době udělal v Radimi radost, podařilo se Vám čtenářům pořídit několik pěkných fotek. Díky nim si můžete letošní radimskou zimu připomenout v následující fotogalerii. Nejlepší fotografie byly náležitě oceněny a už teď se těšíme na další soutěžní příspěvky, tentokrát na téma “KVĚTY”. Tak hurá ven!

   

 

 

Okno David

Ptačí soutěž

Poděkování všem kteří pomohli letos sčítat. Podařilo se sečíst rekordní množství ptáků. Výsledky jsou dostupné zde: Ptačí hodinka . Letos se podařila i spusta krásných fotek. Určitě si je prohlédněte, pomůže vám to při rozpoznávání. Radimská fotka patří letošnímu vítězi a to sýkoře koňadře.

 

 

 

 

Okno David

Výtvarná soutěž

Známe vítěze naší vánoční soutěže. Jako nejlepší příspěvek byla vybrána fotka “Okno”, auterem je David, gratulujeme. Děkujeme za všechny soutěžní příspěvky, které si můžete prohlédnout vystavené v galerii níže.

Okno David