Radimáček Junior

Místo, kde inspiraci a prostor k vlastní realizaci mohou najít Radimáci školou povinní. Aktivní zapojení našich nejmladších, je dobrým předpokladem pro jejich úspěšnou budoucnost, ze které může čerpat jejich okolí a rodná obec. Zatímco mladší se zde vyřádí, starší se zde mohou radovat z jejich úspěchů. 

Zima a její kouzlo

Po delší době máme slušnou zimu a tak by byla škoda toho nevyužít. Na sněhu nebo na ledu se dá báječně vyřádit. Proto je tady další příležitost sdílet svoje fotografie, tentokrát na téma zimní radost. Fotku stačí poslat na Radimáčka, kde budeme postupně zveřejňovat. Nejlepší fotky opět oceníme. Téma trvá dokud bude ležet na Radimi sníh. Tak hurá ven!

   

 

 

Okno David

Ptačí soutěž

Poděkování všem kteří pomohli letos sčítat. Podařilo se sečíst rekordní množství ptáků. Výsledky jsou dostupné zde: Ptačí hodinka . Letos se podařila i spusta krásných fotek. Určitě si je prohlédněte, pomůže vám to při rozpoznávání. Radimská fotka patří letošnímu vítězi a to sýkoře koňadře.

 

 

 

 

Okno David

Výtvarná soutěž

Známe vítěze naší vánoční soutěže. Jako nejlepší příspěvek byla vybrána fotka “Okno”, auterem je David, gratulujeme. Děkujeme za všechny soutěžní příspěvky, které si můžete prohlédnout vystavené v galerii níže.

Okno David